O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się skupem, sprzedażą, wymianą oraz złomowaniem samochodów, świadcząc przy tym naszą kompleksową obsługę i pełne doradztwo. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu z naszej strony pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Skup Samochodów

Naszą działalność opieramy na konkurencyjnych cenach, zgranemu zespołowi, zaufaniu naszych klientów i zdobytemu doświadczeniu.

W skład naszej oferty wchodzi:

  • sprzedaż samochodów
  • skup samochodów
  • wymiana samochodów
  • złomowanie

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych oraz małe i duże przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Skup samochodów

Dbamy o to aby zakupione przez nas auto były w dobrym stanie technicznym i spełniały Państwa oczekiwania. Zapewniamy kompleksową obsługę i pełne doradztwo w tym zakresie.

 

Sprzedaż samochodów

Każdy samochód jest przez nas szczegółowo sprawdzany zanim trafi w Państwa ręce. Nasze samochody to gwarancja sprawdzonej i dobrej jakości oraz bezpieczeństwo.

Wymiana samochodów

Oferujemy możliwość wymiany samochodu jednocześnie oferując przy tym nasze doradztwo i niezbędne informacje, które pozwolą Państwu na bezproblemowe korzystanie z wybranego auta.

Złomowanie

W naszej ofercie mamy również złomowanie. Usługa przeprowadzana jest w oparciu o przepisy ochrony środowiska.


Naszą ofertę dopasujesz do przeróżnych marek i roczników samochodów. Osobowe, ciężarowe, dostawcze, busy, autobusy oraz pojazdy specjalnego przeznaczenia. Posiadamy doświadczenie z różnymi pojazdami zdobyte poprzez lata pracy w branży motoryzacyjnej.

Bardzo ważne jest dla Nas zadowolenie naszych klientów do którego przywiązujemy szczególną uwagę. Dlatego na bieżąco śledzimy informacje branżowe tak by zapewnić Tobie jak najlepszą obsługę. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, starając się sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Nasza firma została obdarzona zaufaniem wielu zadowolonych klientów indywidualnych jak i małych i średnich przedsiębiorców. Jesteśmy profesjonalistami w branży i dajemy Tobie gwarancję pracy z najlepszymi specjalistami w branży.

Swoje usługi świadczymy we Wrocławiu , na terenie województwa dolnośląskiego ale nie tylko. Doświadczenie zdobywane na wtórnym rynku motoryzacyjnym pozwala Nam dostosować swoją ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki i profesjonalne dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności. Szanujemy Państwa czas więc jesteśmy w stanie dokonać każdej transakcji od ręki.

Zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń teraz – 534 574 444