Nasze Usługi

Nasza firma oferuje usługi z zakresu sprzedaży, skupu, wymiany i złomowania samochodów. Dzięki Naszej pomocy możesz sprawnie i bez zbędnych formalności sprzedać swoje auto . Zapewnimy Tobie kompleksową obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników.

Nasza oferta

Skup samochodów

Dbamy o to aby zakupione przez nas auto były w dobrym stanie technicznym i spełniały Państwa oczekiwania. Zapewniamy kompleksową obsługę i pełne doradztwo w tym zakresie.

Sprzedaż samochodów

Każdy samochód jest przez nas szczegółowo sprawdzany zanim trafi w Państwa ręce. Nasze samochody to gwarancja sprawdzonej i dobrej jakości oraz bezpieczeństwo.

Wymiana samochodów

Oferujemy możliwość wymiany samochodu jednocześnie oferując przy tym nasze doradztwo i niezbędne informacje, które pozwolą Państwu na bezproblemowe korzystanie z wybranego auta.

Złomowanie

W naszej ofercie mamy również złomowanie. Usługa przeprowadzana jest w oparciu o przepisy ochrony środowiska.


Skupujemy auta wszystkich marek . Zainteresujemy się każdym pojazdem . Skupujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, busy, autobusy i pojazdy specjalnego przeznaczenia. Dokonujemy profesjonalnych i rzetelnych wycen samochodów , biorąc pod uwagę ceny rynkowe. Dbamy o zadowolenie klienta oraz wysoką jakość naszych usług. Dopełniamy wszelkich formalności związanych z transakcją kupna- sprzedaży. Przygotujemy odpowiednie dokumenty i zaświadczenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Gotówkę wypłacamy na miejscu , w banku lub przelewamy na wskazany rachunek bankowy.
Wymieniamy samochody. Szybko i bezpiecznie dokonujemy wymiany samochodów za dopłatą lub zwrotem różnicy ceny, wypłacając gotówkę . Bez problemu wymienisz auto na takie , które będzie spełniało Twoje oczekiwania. Posiadamy wiele aut w swojej szerokiej ofercie. Wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą i pomogą sprawnie przeprowadzić ten proces bez zbędnych formalności. Szanujemy czas swoich klientów i dbamy o każdy szczegół przeprowadzanych transakcji.
Złomujemy auta. Pomożemy pozbyć się bezużytecznych , zajmujących garaże lub miejsce na posesji samochodów. Usłudze podlegają wszelkie pojazdy nie spełniające wymogów technicznych użytkowania w ruchu drogowym. Stanowiącym zagrożenie dla użytkownika pojazdu jak również dla innych użytkowników ruchu drogowego. Przyjmujemy auta bez względu na stan techniczny : uszkodzone, powypadkowe, zalane , spalone .
Jesteś zainteresowany współpracą profesjonalną firmą posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej ? Interesuje Ciebie bezpieczna i szybka transakcja. Skontaktuj się z Nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy a my do Ciebie oddzwonimy. Umówimy się na spotkanie podczas którego dokonamy wstępnej wyceny . W większości przypadków jesteśmy w stanie dopełnić wszelkich formalności w ciągu 10 minut.

Zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń teraz – 534 574 444